Programista ASP.NET

praca it: etat dla Kelly Services / Warszawa

Tagi: ASP NET warszawa

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla klientów biznesowych. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 593/3.

Dla naszego klienta, uznanej firmy z obszaru usług IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

ASP.NET Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania: Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Dobra znajomość C#
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji web
  • Znajomości praktycznych zasad programowania i projektowania obiektowego,
  • Znajomości Microsoft .NET Framework 3.5 (minimum 3.0)
  • praktycznej znajomości notacji UML,
  • znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:
*stałą pracę

  • praca w zespole profesjonalistów
  • możliwość uczestniczenia w zróźnicowanych projektach
  • możliwość podniesienia kwalifikacji i poszerzania wiedzy
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zakresu obowiązków

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-01-27
Wyświetlona: 4932 razy