Programista PHP/Web Developer- praca w omnia.pl

praca it: etat dla omnia.pl / Jarosław, Podkarpackie

Tagi: php programista web developer praca jarosław

Programista PHP / Web Developer

omnia.pl – jesteśmy agencją interaktywną specjalizującą się w projektowaniu oraz wdrażaniu zaawansowanych serwisów internetowych oraz rozwiązań dedykowanych opartych na technologiach internetowych. Na rynku usług internetowych jesteśmy obecni od 2001 roku, od 2006 działając pod marką omnia.pl.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz realizacją nowych i ciekawych projektów, poszukujemy osób do pracy na stanowisku Programista PHP / Web Developer.

Zakres obowiązków:
Osoba pracująca na stanowisku Programista PHP / Web Developer odpowiedzialna będzie za rozwój naszych autorskich systemów oraz rozbudowę już funkcjonujących rozwiązań i serwisów dla naszych Klientów.

Od Kandydatów oczekujemy:
praktycznej znajomości PHP (z uwzględnieniem programowania obiektowego);
praktycznej znajomość systemu baz danych MySQL (projektowanie, optymalizacja);
znajomości xHTML, CSS;
samodzielności, zaangażowania, dyspozycyjności;

Mile widziane dla nas będą:
umiejętności pracy w zespole;
praktyczna znajomość JavaScript;
znajomość technologii AJAX;
orientacja w zagadnieniach optymalizacji i skalowania aplikacji, baz danych;
umiejętność testowania aplikacji;

Oferujemy:
rozwijającą pracę na pełny etat lub w oparciu o umowę zlecenie;
możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji;
możliwość pracy przy ciekawych projektach;
możliwość pracy zdalnej;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-01-27
Wyświetlona: 3774 razy