Programista PHP

praca it: etat dla Net P.C. / Gdańsk

Tagi: Programista PHP

Net P.C. to dynamicznie rozwijająca się firma, istniejąca na rynku od 2000 roku. Od początku funkcjonowania specjalizuje się w tworzeniu indywidualnie opracowanego oprogramowania dla instytucji publicznych, osób prywatnych i dużych korporacji biznesowych. Oprócz dedykowanych aplikacji internetowych tworzy portale tematyczne oraz personalizowane aplikacje okienkowe. Świadczy opiekę informatyczną oraz audyty serwerów i sieci komputerowych, jak również zapewnia usługi hostingowe w posiadanym Centrum Danych.
Net P.C. realizuje projekty jako podwykonawca klientów korporacyjnych (na podstawie stałych umów outsourcingu), jak również przygotowuje systemy informatyczne sygnowane własną marką (zarówno na zlecenia podmiotów administracji publicznej, jak i firm sektora prywatnego).
Priorytetem firmy są niezawodne systemy i serwisy informatyczne, które dają satysfakcję klientom, przyczyniając się do ich rozwoju.

Numer referencyjny: PRO_PHP/12/10
pomorskie / Gdańsk
Opis stanowiska:
W związku z rozwojem firmy stworzone zostaną dwa wakaty, na których zatrudnione osoby odpowiedzialne będą za:
tworzenie dedykowanego oprogramowania na potrzeby klientów
projektowanie, budowa oraz rozwój aplikacji (głownie w języku PHP)
opracowanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania
Wymagania:
wykształcenie wyższe informatyczne (ewentualnie student V roku – jako Młodszy Programista PHP)
min. roczne, udokumentowane doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP, MySQL/Oracle
znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo
znajomość relacyjnych baz danych
znajomość JavaScript, AJAX
znajomość środowisk Linux, Windows
dodatkowym atutem będzie znajomość PostgreSQL, JAVA lub C#
Oferujemy:
atrakcyjne warunki zatrudnienia w młodym i rozwijającym się zespole programistów
umowę o pracę
pracę na pełen etat
uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych
możliwość rozwoju zawodowego związanego z systemem gruntownych szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-01-26
Wyświetlona: 11710 razy