Lider programistów / Project Manager Software development

praca it: etat dla Clearcode / Wrocław

Tagi: Project Manager Lider Programistów Team Leader Wrocław

Clearcode poszukuje osoby na stanowisko Lidera Programistów / Project Managera, który dołączy do naszego wrocławskiego teamu!

Więcej o nas i naszych projektach znajdziesz na:

Obowiązki osoby zatrudnionej to:

- Praca w charakterze lidera w polskim zespole dla klientów zagranicznych
- Zarządzanie zespołem programistów PHP
- Techniczne wsparcie programistów
- Projektowanie i development aplikacji internetowych opartych głównie na Symfony PHP Framework
- Prowadzenie dokumentacji i harmonogramów projektów
- Wsparcie przy zatrudnianiu programistów
- Raportowanie

Oferujemy:

- Atakcyjne wynagrodzenie
- Możliwości rozwoju
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Dobrą atmosferę w zgranym teamie developerów

Idealny kandydat to osoba posiadająca:

- Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
- Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (niemiecki lub chiński będzie dodatkowym atutem)
- Umiejętności analityczne i koordynacyjne
- Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
- Pasję i chęć do tworzenia bardzo dobrych rozwiązań
- Znajomość technologii webowych: PHP 5.x + Symfony framework (Propel/Doctrine) Python + Django framework. MySQL, PostgreSQL, Microsoft SQL Server. jQuery, AJAX, XHTML, XML i bardzo dobra znajomość standardów web.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-01-26
Wyświetlona: 5428 razy