Młodszy Administrator - Staż/Praktyki

praca it: etat dla Eurohost / Kraków

Tagi: administrator

Opis stanowiska pracy
• Monitorowanie poprawności działania komputerów i oprogramowania zainstalowanego w komputerach firmy, aktualizacja oprogramowania, systematyczne tworzenie kopii zapasowych,
• Dbanie o bezpieczeństwo sieci, serwerów, routerów u klientów firmy
• Ewidencja sprzętu komputerowego firmy oraz klientów
• Ewidencja, monitoring i zarządzanie skrzynkami pocztowymi firmy,
• Obsługa i pomoc przy zarządzaniu siecią intranet,

Oferujemy możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego, przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość nawiązania dalszej współpracy.

UWAGA: Poszukujemy studentów ostatniego roku lub studiów zaocznych – po stażu przewidywane jest zatrudnienie osoby na pełny lub niepełny etat, dlatego oczekujemy dyspozycyjności.

Staż/praktyka jest bezpłatna i trwa minimum 1 miesiąc/160 godzin.

Wymagania
• Znajomość komputerów klasy PC (instalacja, konfiguracja,/2000/XP/Vista/7/Linux),
• Znajomość rynku komputerowego,
• znajomość środowiska Windows 2003/2008
• Znajomość urządzeń sieciowych,
• Umiejętność zarządzania CMS,
• Umiejętność instalacji i konfiguracji oprogramowania

Ponadto od kandydatów i kandydatek oczekujemy:
• umiejętności pracy w zespole,
• zdolności interpersonalnych,
• komunikatywności,
• bardzo dobrej organizacji pracy,
• dokładności i sumienności.

Mile widziane
• znajomość Active Directory
• znajomość Exchange 2003/2007/2010
• znajomość Wss 3.0. i Moss 2007
• Podstawy wiedzy php i html,
• Obsługa SBS 2003, Linux, Cisco.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-01-17
Wyświetlona: 8498 razy