Flash Animator / Motion Designer

praca it: etat dla Excelo / Gdańsk

Tagi: flash motion design design

Excelo – Agencja Marketingu Interaktywnego (jesteśmy laureatami prestiżowych nagród branżowych: Webstary, Złote Formaty) poszukuje zdolnych osób do Działu Kreacji na stanowisko:

Zadania:

  • tworzenie, edycja i animacja grafiki serwisów, aplikacji i kampanii www i mobilnych.

Czego oczekujemy:

  • dużego talentu potwierdzonego ciekawym portfolio projektów
  • minimum rocznego doświadczenia w agencji interaktywnej (praca/współpraca)
  • bardzo dobrej znajomość pakietu ADOBE ( Flash, Photoshop i Illustrator, )
  • znajomość After Effects
  • kreatywności oraz wysokiego poczucia estetyki
  • terminowości i dyscypliny
  • znajomości języka angielskiego
  • znajomość oprogramowania 3D będzie dodatkowym atutem :)

Co oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach
  • bardzo dobre warunki pracy w siedzibie w Gdańsku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,
  • stałe zatrudnienie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-01-03
Wyświetlona: 14665 razy