Animator 2D

praca it: etat dla Adria Games / Bydgoszcz

Tagi: Animator 2D Animacja

Animator 2D
Stawka: 10 000 zł + za cały projekt
Cześć! Adria Games to młody zespół niezależnych deweloperów, którzy poświęcili się stworzeniu własnego produktu w oparciu o autorski świat.
Z dumą możemy się pochwalić, iż nasza gra została nominowana do top 20 indie games podczas eventu Poznań Game Arena 2019
Poszukujemy osoby która wesprze nasz zespół od strony animacji 2d. Jeśli jesteś obeznany ze środowiskiem Unity i znasz branżę gamedev – nie zwlekaj i aplikuj. Być może to Ciebie właśnie szukamy!

Wymagania:
Dobra znajomość Spine 2D
Umiejętność tworzenia animacji na obiektach 2D według otrzymanych wytycznych
Umiejętność przekazywania efektów, emocji i dynamizmu w tworzonych animacjach
Dobra organizacja czasu pracy
Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
Znajomość Unity
Gracz pasjonat
Inicjatywa i chęć do podejmowania decyzji
Znajomość kontrolerów animacji Unity

Obowiązki:
Tworzenie animacji w Spine-2D zgodnie z otrzymanymi wytycznymi
Dbanie o jakość i terminowość realizowanych zleceń

Oferujemy:
przyjazną atmosferę pracy
zgrany zespół ludzi, którzy już od pierwszego dnia pracy pomogą Ci we wszystkim
własne centrum dowodzenia wszechświatem – możliwość pracy z naszego bydgoskiego biura (jeśli tylko zechcesz) albo praca zdalna
elastyczny czas pracy, choć trzymamy się core hours – 10:00, a 15:00.
realny wpływ na rozwój gry i dużą samodzielność w pracy
licencja na kumkanie jedyna w swoim rodzaju!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2021-04-23
Wyświetlona: 5162 razy