Inżynier ds. Sieci i Systemów

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o. o. / Bełchatów

Tagi: Linux sieci systemy cisco

Katowice

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy w chwili obecnej Inżynierów ds Sieci i Systemów.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie między innymi odpowiedzialna za administrację systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft Windows oraz z rodziny Linux, administrację Exchange,
administrację siecią przewodową oraz bezprzewodową-(zarządzanie zdalnym dostępem, VPN site-to-site, znajomość urządzeń Cisco), konfigurowanie telefonów VOIP oraz aplikacji VOIP oraz rozwiązywanie problemów związanych z systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft.

Wymagania stawiane pracownikowi:
• Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
• Min roczne doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość systemów Windows oraz Linux
• Znajomość urządzeń Cisco
• Znajomość hostingu
• Znajomość systemów do monitoringu
• Doświadczenie w konfiguracji protokołów końcowych
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Profil osobowy:

• Komunikatywność
• Dobra organizacja pracy
• Dokładność w wykonywaniu obowiązków służbowych

Firma oferuje:

• Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w zakresie dużych systemów informatycznych
• Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej
• Uczestnictwo w szkoleniach
• Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną oraz uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-12-17
Wyświetlona: 13629 razy