Account Manager

praca it: etat dla Trendmaker sp. j. / Kraków

Tagi: Account Manager

Agencja Marketingu Zintegrowanego Trendmaker www.trendmaker.pl poszukuje osoby na stanowisko Account Manager, która dołączy do zespołu Client Service. Oferujemy prawdziwe wyzwania, ciekawe projekty dla znanych międzynarodowych marek takich jak Danone, IKEA, Mennica Polska, Pele Sports, Esselte.

Obowiązki
Budowanie długotrwałych, opartych o kompetencje relacji z klientami, które doprowadzą wspólnie do osiągania celów klienta. Reprezentacja klienta w strukturach agencji oraz organizacja i nadzór kampanii marketingowych i projektów interaktywnych.

Wymagania:
- Naturalne zdolności do budowania pozytywnych relacji z otoczeniem oraz silna orientacja na realizację powierzonych zadań. Szukamy osoby, której charakter sprawia, że wzbudza naturalne zaufanie i charyzmę wśród zespołu. Jeżeli ludzie ci ufają, słuchają ciebie chcą z tobą pracować to znaczy się ze masz takie predyspozycje.
- Dobra znajomości zagadnień marketingu wraz z wiedzą z zakresu komunikacji marketingowej i interaktywnej. Nasze projekty to połączenie tych dwóch obszarów.
- Zamiłowanie do zarządzania, planowania i organizacji procesów w około siebie. Szukamy ludzi, którzy mają wrodzone zdolności do zarządzania projektami.

Oferujemy:
Realizację ciekawych i niestandardowych projektów marketingowych. Wyznajemy zasadę „Sky is the Limit”. Nie ma u nas spokojnej, nudnej pracy, każdy dzień jest pełen nowych wyzwań. Umowę o pracę z godziwymi warunkami oraz zapleczem potrzebnym do wykonywania swojej pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-12-16
Wyświetlona: 8118 razy