Konsultant SAP

praca it: etat dla IT Work Force / Wrocław

Tagi: SAP BASIS CRM

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się Agencji Pracy na rynku polskim. IT Work Force oferuje swoje usługi z zakresu rekrutacji, selekcji personelu z branży IT, a także doradztwa personalnego oraz szeroko pojętego zarządzania personelem. Nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci w zakresie doradztwa personalnego oraz zarządzania personelem.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko: Konsultant SAP

Obowiązki :
- Pełnienie roli specjalisty SAP w jednym z modułów
- Rozwiązywanie problemów w obszarach : funkcjonalnym, technicznym oraz na płaszczyźnie procesów biznesowych w SAP
- Informowanie klientów o postępie pracy i statusie aplikacji
- Wspieranie key-userów
- Rozwój i customizacja w technologii SAP lub ABAP
- Wspieranie klientów.

Nasz klient oferuje:
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Samodzielną i odpowiedzialną pracę
- Możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
- Bogaty program szkoleń
- Prywatną opiekę medyczną
- Dobrą atmosferę w pracy.

Wymagania:
- Min. 3 lata doświadczenia w technologii SAP w jednym z modułów : SRM, EDI, MM/PP/QM, SD/CRM, BI, HCM, CO, FI, MM/WM, SAP Basis, ABAP
- Ukończone studia techniczne ( informatyka, ekonomia etc.)
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Umiejętności pracy w grupie i zdolności interpersonalne
- Umiejętności organizacyjne i analityczne
- Entuzjazm, zaangażowanie w pracę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-12-08
Wyświetlona: 4772 razy