Senior Java Developer

praca it: etat dla Britenet / Warszawa

Tagi: Java Spring Maven/Gradle/Git/SVN Java Enterprise Edition Spring Framework Hibernate relacyjne/nierelacyjne bazy danych

Nasza oferta:

ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – Kantar)
ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
BEZPIECZEŃSTWO: oferujemy dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, kilkunastoletnie doświadczenie na rynku
ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa :), codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:

Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Java
Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania wykorzystującego technologie Java i JEE
Umiejętności i wiedza we wdrażaniu rozwiązań internetowych
Doświadczenie / wiedza specjalistyczna w zakresie następujących technologii: Spring, Hibernate WebServices REST / Soap, Apache Camel, Jboss, Apache, Maven, Spring Boot
Doświadczenie w procesach CI / CD (jenkins / ansible / puppet)
Doświadczenie związane z wykorzystaniem kontenerów Docker
Doświadczenie w środowiskach programistycznych Intellij / Eclipse
Znajomość relacyjnych baz danych (DB2 / Oracle) i języka SQL
Umiejętność równoważenia priorytetów i pracy nad wieloma wysiłkami jednocześnie
Doświadczenie w zarządzaniu problemami i technikami analizy problemów
Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i koordynacyjne
Umiejętność pracy w ramach interaktywnego, współpracującego zespołu, a także niezależnie
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( min.B2)

Kluczowe zadania:

Projektowanie i rozwijanie funkcji biznesowych w celu rozszerzenia istniejącego rozwiązania interaktywnego
Zaangażowanie w realizacji projektu, w tym tworzenia specyfikacji funkcjonalnych, architektur technicznych i interfejsów zewnętrznych
Solidne, niezawodne i skalowalne rozwiązań do obsługi tysięcy wirtualnych użytkowników jednocześnie.
Zapewnianie wsparcia i obowiązków związanych z obsługą aplikacji internetowych dostarczanych na loterie

Kilka słów o projekcie:

Praca dla klienta z Polski we współpracy z międzynarodowym liderem w branży gier loteryjnych. W ramach działu realizowane są projekty związane z tworzeniem i projektowaniem oprogramowania dla branży loteryjnej oraz developmentem gier. Projekty realizowane są w skali międzynarodowej , a klient jest głównym operatorem systemu loteryjnego totalizatora sportowego, który rocznie realizuje ok. 500 projektów dla loterii w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.
Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: “Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-03-05
Wyświetlona: 6422 razy