Programista PHP

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Programista PHP

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy Konsultantów do pracy w ramach projektu dla naszego klienta, jednej z firm świadczących usługi IT.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowę oraz rozwój oprogramowania w PHP dla branży medycznej. Zakres obowiązków będzie także obejmował udział w pracach projektowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

• Minimum 2-3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty
• Znajomość szeroko rozumianych technologii PHP, JavaSCRIPT
• Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych: MySQL, MS SQL Server, PostgreSql
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wielowarstwowych
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Profil osobowy:

• Umiejętność pracy w zespole
• Zdolności analitycznego myślenia
• Dokładność i terminowość wykonania powierzonych zadań

Firma oferuje:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym otoczeniu
• Duże możliwości rozwojowe
• Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną oraz uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-12-08
Wyświetlona: 7690 razy