Programista C++ w Dziale Produkcji Oprogramowania

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Programista C++

Katowice
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za tworzenie i projektowanie aplikacji kompilowanych lub skryptowych oraz rozwijanie i modyfikację istniejących aplikacji klienta.

Wymagania stawiane pracownikowi:

• Mile widziane wykształcenie wyższe informatyczne
• Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty
• Bardzo dobra znajomość języka C++
• Bardzo dobra znajomość baz danych MySQL
• Bardzo dobra znajomość języka zapytań SQL
• Dobra znajomość środowiska LINUX na poziomie użytkownika
• Dobra znajomość języka skryptowego BASH
• Mile widziana znajomość PHP (z uwzględnieniem programowania obiektowego)

Firma oferuje:

• Stabilną i solidną pracę w oparciu o umowę o pracę
• Ciekawą i rozwijającą pracę w miłym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-12-07
Wyświetlona: 7842 razy