Junior Operator with French

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: iy service desk work

Poszukujemy osób, które posiadają dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, ciekawią ich nowe technologie oraz znają język francuski Nie wymagamy wyspecjalizowanego doświadczenia, nauczymy wszystkiego co potrzebne do pracy u nas. Przyjdź, zobacz, przekonaj się!

Twoje zadania:

Zadania na tym stanowisku są związane z analizą przychodzących informacji, realizowanie zadań w oparciu o procedury, kontakt z działem we Francji. Pracujemy dla dużych firm francuskich takich jak banki, firmy telekomunikacyjne, supermarkety i wiele innych. Język francuski jest wykorzystywany na co dzień, ponieważ pracuje się z dokumentacją w j. francuskim i kontaktuje z ekipami we Francji. Jest to komunikacja mailowa i telefoniczna (10-20%). Nie jest to typowa ’praca na telefonie’, a praca w której jesteśmy odpowiedzialni za bieżące rozwiązywanie przypadków i utrzymanie poprawnego funkcjonowania narzędzi (systemów i aplikacji) wykorzystywanych przez firmę. Zapewniamy całkowite wdrożenie do pracy oraz wsparcie w kolejnych miesiącach.

Co musisz wiedzieć żeby aplikować na tę ofertę?

Posiadać komunikatywną znajomość j. francuskiego (poziom min. A2+ lub więcej)
Mile widziana znajomość j. angielskiego (możliwość wykorzystywania obu języków)
Znać podstawowe pojęcia związane z obsługą komputera (Windows, MS Office Być dyspozycyjny/a do pracy
Być dyspozycyjny/a do pracy:
albo min. 4 dni w tygodniu, praca w systemie zmianowym (dyspozycyjność cały dzień, zmiany między pndz. a ndz.)
albo 8h x 5 dni (pndz-pt, sporadycznie weekend)
Dlaczego warto pracować u nas?

Jesteśmy otwarci na różne osoby, nie ważne czy jeszcze studiujesz, pracujesz dodatkowo, szukasz pierwszej pracy czy po prostu chcesz spróbować czegoś nowego
Oferujemy umowę o pracę na pełen etat z możliwością ustalenia elastycznego grafiku umożliwiającego godzenie innych aktywności (studia, dodatkowe zajęcia, prace dorywcze, itd.)
Otrzymujesz prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
Możesz uczęszczać na bezpłatne lektoraty z języka francuskiego i/lub angielskiego
Możesz zyskać cenne doświadczenie zawodowe w branży IT oraz wiele innych umiejętności przydatnych w każdej branży
Masz realne i różne możliwości dalszego rozwoju zawodowego, dzięki możliwościom zmian, realizacji nowych zadań, wielu szkoleniom zewnętrznym i wewnętrznym (miękkim jak i twardym)
Pracujemy w przyjaznej atmosferze, nieformalnej strukturze organizacyjnej, a także w międzynarodowym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-09-19
Wyświetlona: 6857 razy