Specjalista ds. marketingu internetowego

praca it: etat dla Agencja iArt / Bełchatów

Tagi: pozycjonowanie ad words seo sem automatyzacja marketing

Agencja iArt – na rynku niemalże od początków Internetu w Polsce. Zrealizowaliśmy już ponad 600 serwisów www. Pracowaliśmy dla niezliczonej ilości przedsiębiorców, banków, uczelni a nawet sądów i prokuratur. Mimo 18 lat doświadczenia wciąż jesteśmy entuzjastami Internetu :)

Oferta pracy: Specjalista ds. marketingu internetowego

Szukasz:

- nowych doświadczeń zawodowych?
- fajnych projektów?
- przyjaznej atmosfery?

Mamy dla ciebie zadania:

- Realizacja działań związanych z SEO,
- Tworzenie, analizowanie i raportowanie kampanii Google AdWords ,
- Wdrażanie systemu automatyzacji marketingu (w tym e-mail marketing).

Dodatkowo:

- Konfiguracja i generowanie raportów oraz raportowanie do Klientów (Google Search Console, Semstorm, Analaytics),
- Audyt i optymalizacja stron, którymi się opiekujemy.

Możesz pracować zdalnie lub w biurze (Częstochowa) – do wyboru :)

Oczekujemy:

- Znajomości branży eCommerce,
- Konsekwencji w działaniu oraz dobrej organizacji pracy,
- Dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
w (podobno) fajnym zespole,
- możliwość realizacji fajnych projektów (naprawdę).

Jak składać oferty pracy
Na zgłoszenia czekamy do 11 września pod adresem .

Prosimy o przesłanie CV oraz kilku słów o swoim doświadczeniu w pracy dotyczącej SEM i automatyzacji marketingu.

Prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4Real Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Lipowej 51/18 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!
Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-09-09
Wyświetlona: 155 razy