Szef zespołu konsultantów SAP BASIS

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o. o. / Wrocław

Tagi: SAP BASIS

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla naszego klienta, dostawcy i integratora kompleksowych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych, w związku z pozyskaniem nowych projektów, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku szefa zespołu konsultantów SAP BASIS.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Zarządzanie zespołem konsultantów SAP,
• Udział w instalacjach i wdrożeniach aplikacji SAP,
• Świadczenie wsparcia technicznego i opieka nad wdrożonymi systemami,
• Przygotowywanie projektów i dokumentacji technicznej,
• Techniczne wsparcie sprzedaży produktów i usług,
• Intensywne doskonalenie zawodowe i podnoszenie poziomu kompetencji.
Wymagania stawiane pracownikowi:
• Wykształcenie wyższe (informatyczne lub inne techniczne)
• Co najmniej 5 letnie doświadczenie we wdrażaniu aplikacji SAP BASIS
• Doświadczenie w przynajmniej pięciu samodzielnie przeprowadzonych wdrożeniach, jako konsultant wiodący
• Doświadczenie w zarządzeniu zespołem
• Wiedza i praktyczne doświadczenie w zakresie: środowiska Unix, środowiska Windows, relacyjnych bazach danych (Oracle lub IBM DB2) oraz narzędziach SAP NetWeaver, SAP Solution Manager
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy kat. B
• Organizacja czasu pracy
• Chęć stałego pogłębiania wiedzy merytorycznej
• Gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:
• Doświadczenie w zakresie więcej niż jednej z ww. technologii,
• Znajomość innych produktów SAP,
• Znajomość zagadnień technologii lokalnych i rozległych sieci komputerowych,
• Potwierdzenie ww. wiedzy i doświadczeń stosownymi certyfikatami bądź referencjami- mile widziany certyfikat SAP NetWeaver

Firma oferuje:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych,
• Możliwość rozwoju kwalifikacji,
• Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy,
• Pakiet socjalny, w tym bezpłatna opieka medyczna dla pracowników firmy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-12-02
Wyświetlona: 5555 razy