C# Developer (Junior/Mid)

praca it: etat dla Derksen Polska / Pyskowice

Tagi: C# NET Visual Studio Linux SQL

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). W związku z rozwojem nasz Klient poszukuje nowych osób do swojego zespołu.
Firma zajmuje się produkcją systemów oświetlenia awaryjnego – będziesz zajmować się tworzeniem i rozwojem oprogramowania do sterowania i komunikacji ww. systemów, firma działa na rynku od połowy lat 90. XX wieku.

C# Developer
Miejsce pracy: Pyskowice

Obowiązki:
- projektowanie i rozwój oprogramowania w technologiach .NET
- rozwój oprogramowania do komunikacji i sterowania wyrobami firmy
- tworzenie narzędzi do wspomagania procesów testowania wyrobów na produkcji

Od kandydatów oczekujemy:
- dobrej znajomości C# i platformy .NET oraz Visual Studio
- min. 1 roku doświadczenia w pracy na stanowisku programisty
- znajomość systemów Linux/Unix
- znajomość min. jednego z języków: SQL, TSQL, PL/SQL oraz systemów bazodanowych MS SQL Server lub Oracel Database
- mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
- mile widziane doświadczenie w zakresie komunikacji automatyki budynkowej MODBUS/BACNET/LON/KNX
- umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej

Oferujemy:
- ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO U NASZEGO KLIENTA
- stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
- pakiet socjalny, możliwość ubezpieczenia grupowego
- możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach
- przyjazną atmosferę opartą na współpracy
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-02-18
Wyświetlona: 6698 razy