Programista PHP

praca it: etat dla Agencja reklamowa IQ Marketing Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista PHP

Opis stanowiska:
•Realizacja projektów z zakresu komunikacji interaktywnej,
•Tworzenie platform www w języku PHP,
•Bieżąca współpraca z działem kreacji i obsługi klienta.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość MySQL, mile widziana znajomość bazy PostgresSQL,
• Bardzo dobra znajomość PHP 5,
• Bardzo dobra znajomość poparta doświadczeniem środowiska Zend Framework,
• Umiejętność poruszania się po systemach zarządzania treścią (pref. Drupal),
• Znajomość X-HTML, CSS2 i podstawowa znajomość języka Java Script (mile widziana znajomość jQuery),
• Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji SVN,
• min. 2 lata doświadczenia w realizacji projektów opartych o powyższe technologie,
• Znajomość języka angielskiego ( w stopniu pozwalającym na czytanie / pisanie dokumentacji technicznej).

Oferujemy:
•Możliwość rozwoju zawodowego, realizację ciekawych projektów,
•Samodzielną i odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
•Bardzo dobre warunki pracy w młodym, profesjonalnym zespole,
•Pracę dla znanych i renomowanych firm.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-29
Wyświetlona: 4814 razy