Stażysta ds. SEO i SEM

praca it: etat dla Fabryka Stron Internetowych / Kraków

Tagi: SEO SEM POZYCJONER ADWORDS

Poszukujemy stażysty w NIEPEŁNYM wymiarze godzin na stanowisko Specjalisty ds. SEO i SEM. Po zakończeniu stażu planujemy zatrudnić daną osobę w naszej firmie.

Wymagania:

• podstawowa znajomość zasad SEO i SEM
• podstawowa znajomość usług Google Analytics & Webmaster Tools
• umiejętność szybkiego zdobywania informacji przy użyciu wyszukiwarek internetowych
• bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
• znajomość trendów i technologii internetowych

Obowiązki:

• zarządzanie kampaniami PPC
• tworzenie, śledzenie i raportowanie działań związanych z SEO
• współpraca z programistami tworzącymi serwisy internetowe

Oferujemy:
Możliwość pracy w młodym zespole.
Pracę nad dużymi i ciekawymi serwisami www.
Możliwość udziału w dynamicznym rozwoju firmy.
Przyjazną, \“rodzinną\” atmosferę.
Możliwość zatrudnienia po okresie stażu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-26
Wyświetlona: 8140 razy