Front End Developer.

praca it: etat dla Red Sky / Szczecin

Tagi: JavaScript HTML CSS

Red Sky jako Venture Builder specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu projektów internetowych o globalnym zasięgu. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych start-upów nie tylko zapewniając środki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

Szukamy osób, które:

-są pasjonatami chcącymi nieustannie się rozwijać
-skutecznie dostarczają działające i perfekcyjnie wyglądające rozwiązania
-potrafią zorganizować efektywny proces wdrażania zmian, adekwatny do specyfiki projektu
-mają co najmniej 1 rok doświadczenia

Zadania:

-tworzenie oraz modyfikowanie kodu HTML / CSS / JS na podstawie przygotowanych projektów
-zapewnienie poprawności wyglądu na różnych urządzeniach i przeglądarkach
-współpraca z UX/UI Designerem oraz zespołem ‘Backend’ Developerów w celu skutecznego wdrażania zmian
-tworzenie czytelnego i łatwego do utrzymania kodu

Oprócz wynagrodzenia oferujemy:

-pracę przy innowacyjnych projektach, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii
-dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji i współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata
-100% finansowania udziału w konferencjach branżowych w całej Europie
-budżet na książki, szkolenia i inne materiały
-pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
-imprezy integracyjne w duchu #redskyteamspirit

Wymagania:

-umiejętność przełożenia projektu interfejsu na HTML / CSS / JS w sposób zapewniający poprawne wyświetlanie na różnych urządzeniach (mobile/desktop) oraz przeglądarkach
-znajomość preprocessorów SASS oraz LESS
-umiejętność korzystania z BrowserStack-a lub innych narzędzi do weryfikacji poprawności wyglądu i funkcjonowania interfejsu na różnych urządzeniach
-biegłość w wykorzystaniu systemów szablonów HTML: np. HAML, Jinja, Twig
-umiejętność programowania w języku JavaScript w różnym podejściu: VanillaJS oraz z wykorzystaniem frameworków np: React, Angular
-zaawansowana wiedza nt. działania przeglądarek internetowych zapewniająca możliwość skutecznej optymalizacji wydajności funkcjonowania UI
-znajomość technik automatyzacji testowania wprowadzanych zmian

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-10-31
Wyświetlona: 7065 razy