Specjalista ds. Sieci

praca it: etat dla Kowalski Consulting sp. z.o.o. / Litwa, Wilno

Tagi: IP TCP Cisco LAN Juniper

Kowalski Consulting Sp. z.o.o., nr certyfikatu 4957, dla swojego Klienta, prestiżowej firmy z branży finansowej, poszukuje Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: SPECJALISTA DS. SIEC Miejsce pracy: Litwa, Wilno

ZADANIA:
• Utrzymywanie i monitorowanie ciągłości pracy sieci teleinformatycznej
• Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
• Uczestniczenie w procesie planowania, projektowania i wdrażania nowych funkcji oraz rozwiązań w celu zapewnienia pomyślnej integracji i ulepszeń w sieci
• Przygotowywanie dokumentacji technicznej
• Nadzór nad utrzymaniem odpowiednich norm oraz standardów jakości
• Aktywne wsparcie oraz uczestniczenie w pracach zespołu

WYMAGANIA:
• Doświadczenia w utrzymywaniu, monitorowaniu i projektowaniu sieci IT/sieci telekomunikacyjnych
• Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci na bazie Cisco, Juniper, Checkpoint lub Lucent
• Rozległa wiedza z zakresu struktur TCP/ IP oraz technologii VPN
• Dobra znajomość konfiguracji routerów, switchy i firewalls
• Znajomość BGP (Peering and Transit) i OSPF (multi-area)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
• Umiejętność pracy w zespole
• Mile widziane certyfikaty CCNA/CCNP lub pokrewne

OFERUJEMY:
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej międzynarodowej organizacji finansowej
• Ciekawą pracę dającą duże możliwości rozwoju
• Kontrakt na okres 6 m-cy z możliwością przedłużenia współpracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-25
Wyświetlona: 3966 razy