Programista Delphi

praca it: etat dla Nexio Management / Warszawa

Tagi: Delphi Programista C# Borland Delphi InterBase

Nexio Management Sp. z o.o. (www.nexio.pl) jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu następujących systemów: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania. Do naszych partnerów należą firmy takie jak: Oracle, Ericsson, Amdocs, IBM i Quadient. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej, finansowej i mediowej.

Opis stanowiska:
• Rozwijanie strategicznej dla korporacji aplikacji w Delphi
• Prowadzenie analiz dla dodawanych funkcjonalności, bliska współpraca z Biznesem
• Dbanie o wysoką jakość kodu
• Dokumentowanie prowadzonych prac

Wymagania:
• Doświadczenie w programowaniu w Delphi
• Bardzo dobra praktyczna znajomość Borland Delphi
• Znajomość InterBase
• Wysokorozwinięte umiejętności analityczne
• Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
• Znajomość j. angielskiego min. na poziomie czytania i pisania dokumentacji technicznej
Mile widziane:
• Znajomość technologii .NET (ASP.NET MVC)

Oferujemy:
• Udział w ciekawych projektach z dostępem do najnowszych technologii
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę
• Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę/kontrakt (B2B)
• Atrakcyjny pakiet socjalny (rozszerzony Medicover, FitProfit)
• Finansowanie zdanych certyfikatów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.nexio.pl

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Nexio Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Orzyckiej 27. Dane zbierane są na potrzeby obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych – jak np. stan cywilny – jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Nie wymagamy od Państwa zamieszczania zdjęcia w CV i/lub liście motywacyjnym. Jeśli jednak dołączą je Państwo, jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swojego wizerunku w celach rekrutacyjnych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-09-24
Wyświetlona: 7146 razy