Front-End Developer

praca it: etat dla Britenet / Kielce

Tagi: developer programista front end javascript angular

Kluczowe zadania: - Prace nad interfejsem frontendowym - Projektowanie i rozwój warstwy front-end - Dbanie o jakość, spójność i kompletność rozwiązań - Nadążanie za bieżącymi trendami rynkowymi w programowaniu warstwy FE

Nasze oczekiwania:
- Doświadczenie w JavaScript
- dobra znajomość AngularJS a także popularnych bibliotek i frameworków MV* (jQuery, backbone, ember itp)
- Bardzo dobra znajomość HTML5
- Bardzo dobra znajomość CSS/CSS3, preferowana znajomość LESS/SASS
- Umiejętności projektowania UX/UI z naciskiem na podejście „Mobile first” i responsywność
- Doświadczenie z systemami kontroli wersji, preferowany GIT (znajomość platform takich jak GITHUB )
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne, przyjazne nastawienie
- Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność i otwartość

Co oferujemy:

ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty trzykrotnie w badaniach AudIT Computerworld – TNS)

ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery

BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, ponad 11-letnie doświadczenie na rynku

ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków

AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, karnety na basen, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach.

BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa, codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach

ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Podejmujemy współpracę z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą, jak i pracownikami etatowymi.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-07-30
Wyświetlona: 7590 razy