Senior QA Engineer

praca it: etat dla Altimi Solutions sp. z o. o. / Wrocław

Tagi: Test Automation Selenium Appium Java

Dla jednego z międzynarodowych banków z oddziałem w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior QA Engineer / Team Leader

Obowiązki:
• Wsparcie zespołu jako lider techniczny
• Testowanie aplikacji (aplikacje webowe + mobilne) z użyciem nowoczesnych metod i narzędzi do testowania
• Opracowywanie dokumentacji testowej
• Przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych
• Rejestracja wyników testów, zgłaszanie incydentów
• Przygotowywanie raportów z testów

Wymagania:
• Kilkuletnie doświadczenie w pisaniu testów automatycznych
• Mile widziane doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych (Android i iOS)
• Znajomość: Java, Selenium,
• Mile widziana znajomość: Selendroid i Apium
• Zdolności analityczne i organizacyjne
• Duża samodzielność w działaniu
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
• Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
• Pakiet świadczeń dodatkowych
• Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-07-18
Wyświetlona: 7243 razy