Administrator Systemowo/Sieciowy

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o. o. / Warszawa

Tagi: administrator www sql

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla naszego klienta, dużej instytucji finansowej, poszukujemy Administratora Systemowo/Sieciowego.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrację zarówno systemami, jak i sieciami oraz usługami www naszego klienta.
Wymagania stawiane pracownikowi:
• Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
• Bardzo dobra znajomości systemów Linux (w szczególności Debian)
• Zaawansowana umiejętność zarządzania usługami WWW (Apache, nginx, Haproxy, Memcached, Varnish)
• Znajomości zagadnień sieciowych (LAN, TCP/IP)
• Znajomość Routing/Firewall/NAT/VPN (OpenVPN, IPsec)
• Znajomość SQL oraz wiedza z zakresu zarządzania i optymalizacji baz dany (MySQL, Postgres)
• Umiejętność programowania w shellu (Bash) i/lub znajomości Perla i Pythona do celów administracyjnych
• Umiejętność konfiguracji urządzeń Cisco
• Znajomość narzędzi monitorowania (Cacti, MRTG, WatchLog)
• Znajomość technik wirtualizacji serwerów (Xen i/lub VMware)
• Znajomość PHP, HTML
• Wiedza z zakresu bezpieczeństwa sieci i systemów komputerowych
• Doświadczenie ze środowiskami HA (LVS, Wackamol, GlusterFS)
• Dobra znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

• Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym otoczeniu
• Duże możliwości rozwojowe
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-23
Wyświetlona: 5505 razy