Konsultant ze znajomością j. francuskiego (od A2+ do C2) / Consultant with French min A2+ to C2

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: French min A2+ Katowice IT Francuski od A2+ A2+ do C2

Poszukujemy osób, które posiadają dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, ciekawią ich nowe technologie oraz znają bardzo dobrze język francuski Nie wymagamy wyspecjalizowanego doświadczenia, nauczymy wszystkiego co potrzebne do pracy u nas.

Co będę robił/robiła w pracy?
• Analizowanie i klasyfikowanie informacji dot. funkcjonowania projektu, procedur, wykonanych zadań, a także nowo otrzymanych informacji
• Obsługa narzędzi biznesowych dużych firm francuskich
• Rozwiązywanie zgłoszeń związanych z funkcjonowaniem dostępnych narzędzi
• Określanie odpowiedniego priorytetu zgłoszeń
• Kontakt mailowy/telefoniczny z pracownikami z Francji

Co musisz umieć i wiedzieć żeby aplikować na tę ofertę?
• Posiadać dobrą lub bardzo dobrą znajomość j. francuskiego (charakter zadań zależny od poziomu, akceptujemy znajomość od A2+ do C2)
• Znajomość j. angielskiego będzie mile widziana
• Znać podstawowe pojęcia związane z obsługą komputera
• Posiadać wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Być otwartym na środowisko międzynarodowe i zdobywanie nowej wiedzy (dla każdego pracownika organizujemy szkolenia wdrażające na stanowisko pracy)
• Oferta jest skierowana zarówno dla osób poszukujących pracy na pełen etat, jak i do studentów będących na ostatnich latach studiów

Co możemy zaoferować?
• Umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, a później umowę na czas nieokreślony
• Elastyczny harmonogram pracy dla osób pragnących połączyć pracę innymi aktywnościami
• Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bezpłatne lektoraty z języka francuskiego i angielskiego
• No dress code
• Duże możliwości dalszego rozwoju zawodowego, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne (miękkie i twarde)
• Przyjazną atmosferę w pracy, nieformalną strukturę organizacyjną, międzynarodowy zespół
• Ciekawe eventy firmowe oraz poczęstunki organizowane w biurze i poza

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Jeśli chcesz, by Twoje cv było brane pod uwagę przy innych rekrutacjach firmy Cyclad Sp. z o.o. dopisz następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, e-mail: office@cyclad.pl, Inspektorem Ochrony Danych jest Maria Lothamer (adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: IOD@cyclad.pl). Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych – przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach.
www.cyclad.plJak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-07-02
Wyświetlona: 2225 razy