Młodszy Programista .NET

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: NET Agile C# WPF JSON AngularJS

Katowice

Reprezentujemy firmę informatyczną z siedzibą w centrum Katowic która wykorzystując przede wszystkim technologie z obszaru .NET zajmuje się tworzeniem oprogramowania do zarządzania rysunkami i dokumentami technicznymi oraz projektami. Firma bierze udział w całym procesie realizacji projektów dla swoich klientów.

Opis stanowiska:
• Realizacja projektów programistycznych dla firmy i klientów w technologiach Microsoft (SQL Server, WCF, ASP.NET, WPF, modern UI) – zaawansowany, wielowarstwowy autorski system do zarządzania dokumentacją techniczną i rysunkami (głównie wprowadzanie nowych funkcjonalności do już istniejących aplikacji wielowątkowych)
• Programowanie z wykorzystaniem kontroli wersji i wewnętrznych reguł projektowych
• Dbałość o wysoką jakość i wydajność kodu
• Tworzenie dokumentacji developerskiej
• Praca na metodykach Agile (Scrum-ie lub Kanban)

Wymagania:
• Doświadczenie w programowaniu w technologiach Microsoft .NET (preferowany C#)
• Wiedza i doświadczenie w jednym lub kilku wymienionych poniżej obszarach:
• Język SQL
• Projektowanie relacyjnych baz danych
• Technologie programowania warstwy serwerowej – WCF lub/i Windows/Web Services
• Rozwiązania asynchroniczne, kolejkowanie (queuing), messaging
WPF
JSON, AngularJS, CSS, LESS, jQuery
• Znajomość języka angielskiego (min. B1)

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju w wybranym kierunku – aplikacje desktopowe, webowe, zarówno backend jak i frontend
• Możliwość poznania całego przekroju technologii Microsoft
• Indywidualny budżet każdego pracownika przewidziany na szkolenia techniczne zewnętrzne i wewnętrzne
• Prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia rodziny
• Kursy języków angielskiego/niemieckiego w renomowanej placówce finansowane przez firmę w 100%
• Kartę Multisport Plus
• Dowolność w wyborze godzin pracy (rozpoczęcie pomiędzy 7.00 a 9.00 rano)
• Pracę w przyjaznym środowisku
• Otwartość firmy na nowe technologie i nastawienie na rozwój
• Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)

Jak składać oferty pracy
CC18/MLODSZYSPECJALISTA.NET/KATOWICE/SCIGANI/312

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Aby cv było brane pod uwagę również przy innych rekrutacjach firmy Cyclad prosimy dopisać następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, e-mail: , Inspektorem Ochrony Danych jest Maria Lothamer (adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: ). Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach.

Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!
Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-05-15
Wyświetlona: 154 razy