Developer PHP (Symfony/ Laravel)

praca it: etat dla NET PC sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: PHP< Symfony Laravel angular

OPIS STANOWISKA:
Dołączysz do zespołu realizującego projekty wg Agile i Scrum, wykorzystującego w codziennej pracy m in. następujące narzędzia i technologie: GIT; PHPStorm; Jira, Jenkins – Continuous Integration, Deployment; Symfony, Angular, React, Code Review, Docker itp.

Będziesz zajmować się:
tworzeniem i rozwijaniem aplikacji webowych i mobilnych z wykorzystaniem m.in. PHP, JavaScript, Angular / React
budową nowych funkcjonalności w dedykowanym oprogramowaniu wytwarzanym na potrzeby klientów i Firmy
programowaniem baz danych.

WYMAGANIA:
wykształcenie: techniczne (lub w trakcie studiów)
doświadczenie: min. roczne w projektowaniu aplikacji webowych
dobra znajomość OOP PHP i/lub JAVA
dobra znajomość frameworków Symfony lub Laravel
dobra znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i optymalizacją relacyjnych baz danych
znajomość JavaScript, CSS.
Kompetencje mile widziane (warunek niekonieczny):
znajomość dobrych praktyk (MVC, REST API, mikroserwisy, skalowalność)
znajomość aktualnych trendów w rozwoju aplikacji internetowych
znajomość Angular i/ lub React.
W zakresie umiejętności “miękkich” osobę tę cechuje:
szybkie przyswajanie nowej wiedzy
skuteczne rozwiązywanie problemów
terminowe realizowanie zadań i odpowiedzialna współpraca z zespołem
zaangażowanie w to co robi.

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych (w tym rządowych)
możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych
możliwość rozwoju zawodowego, w tym poznawania/rozwijania w innych technologiach
stabilne zatrudnienie, umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy)
dofinansowanie do karty Multisport i prywatną opiekę medyczną
opłacony abonament za kartę parkingową
niebanalne położenie biura i ładne widoki – Góra Gradowa
dogodny dojazd również komunikacją miejską – biuro blisko Dworca PKP/PKS
elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:30, możesz zaczynać jak lubisz między 07:30 a 10:00)
kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-04-11
Wyświetlona: 7426 razy