Frontend Developer [ ZDALNA ]

praca it: etat dla OX Media / Polska

Tagi: Programista PHP MySQL C#

Jesteśmy jedyną znaną nam agencją digitalową, która wypracowała unikalny sposób całkowitej pracy zdalnej pozwalający nam mieć drzwi szeroko otwarte dla wszystkich zdolnych osób – bez względu na lokalizację. Realizowaliśmy nietuzinkowe projekty dla takich marek jak Volkswagen, Porsche czy Nutricia, tworząc kreatywne serwisy internetowe w technologii DRUPAL z modułami grywalizacyjnymi i społecznościowymi – dlatego stawiamy na ambitny zespół, który napędzany jest coraz to nowymi wyzwaniami.

Obowiązki

-Długoterminowa praca przy tworzeniu front-endu do dużych serwisów korporacyjnych i społecznościowych.

-Refaktoryzacja dotychczasowego kodu.

-Konsultacje na etapie tworzenia UX & Web Design.

-Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązań.

-Współudział przy budowie animacji w serwisie.

Wymagania

-Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS, SASS, RWD, BEM

-Bardzo dobra znajomość Bootstrap 3+

-Bardzo dobra znajomość Java Script (jQuery, Tween Max)

-Aktualna wiedza nt. ES7 i ES81

-Umiejętność debugowania kodu za pomocą narzędzi developerskich

-Znajomosć GIT

Dodatkowym atutem będzie:

-Znajomość JIRA, Confluence

-Znajomość Twig, Drupal Views

-Znajomość podstawowych zagadnień UX

-Znajomość Gulp

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę oraz możliwość realizacji własnych pomysłów.

-Stawianie na nowoczesne rozwiązania podczas budowy front-endu.

-Możliwość pracy z każdego miejsca na świecie (jeśli tylko strefa czasowa chociaż trochę zazębia się z polską

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-03-29
Wyświetlona: 7634 razy