Serwisantów sprzętu IT

praca it: etat dla HR Work Force / Wrocław

Tagi: serwis sprzętu komputerowego elekrtonika testowanie tester

Agencja Pracy Tymczasowej HR Work Force poszukuje dla swojego Klienta na Bielanach Wrocławskich:

Wrocław

Główne Zadania na stanowisku:
- diagnozowanie sprzętu komputerowego
- naprawianie usterek
- składanie sprzętu komputerowego

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- wiedza z zakresu elektroniki
- precyzja w wykonywanie zadań
- znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność do pracy od ZARAZ
- mile widziani mieszkańcy Bielan Wrocławskich, Krzyków oraz okolic

Oferujemy:
- pracę jedno lub dwuzmianową
- wynagrodzenie: 1800 zł brutto + premie uzależnione od jakości wykonywanych napraw
- umowę zlecenia z osobami uczącymi się/ umowa o pracę tymczasową z osobami nieuczącymi się
- przejście na umowę o pracę bezpośrednio do Firmy po okresie próbnym (3 miesiące)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-17
Wyświetlona: 5785 razy