Kierownik projektów wdrożeniowych

praca it: etat dla Datainfo Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: kierownik manager sql wdrożeniowiec konsultant

Poszukujemy kierownika projektów wdrożeniowych.

Obowiązki:
- analiza przedsiębiorstwa na potrzeby wdrożenia systemu klasy ERP/MRPII (informacja: http://www.datainfo.pl;
- koordynacja prac konfiguracyjnych, realizacja testów funkcjonalnych;
- kierowanie kilkuosobowym zespołem wdrożeniowym;
- budowanie dobrych relacji z Klientem końcowym
- prezentacja systemu, szkolenia użytkowników końcowych;
- udział w pracach rozwojowych oprogramowania;

Oczekiwania:
- min. 3 lata doświadczenia, udział w projektach wdrożeniowych systemów zarządzania dla średnich i dużych firm;
- ukończone studia (najchętniej techniczne);
- dobra znajomość MS SQL Server 2008;
- umiejętność kierowania kilkuosobowym zespołem;
- nienaganna prezencja;
- dyspozycyjność do 2-3 dniowych wyjazdów wdrożeniowych poza W-we;
- prawo jazdy kat. B

Mile widziane zainteresowanie tematyką systemów klasy ERP/MRPII;

Oferujemy:
- stałą i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze;
- elastyczną formę rozliczeń zadaniowych bez sztywnych godzin pracy;
- stałe wynagrodzenie + wysokie premie po zakończeniu wdrożenia;
- notebook i samochód służbowy;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-16
Wyświetlona: 6087 razy