Wdrożeniowiec

praca it: etat dla Datainfo Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Wdrożeniowiec Wdrożenia Konsultant Asystent Kierownik

Poszukujemy wdrożeniowca/konsultanta.

Obowiązki:
- aktywny udział w procesach wdrożenia systemu zarządzania firmą (informacje na http://www.datainfo.pl);
- asysta techniczna i konsultacyjna użytkownika końcowego;
- nadzór nad dokumentacją wdrożeniową;

Oczekiwania:
- min. 1 rok doświadczenia, udział w projektach wdrożeniowych systemów zarządzania dla średnich i dużych firm;
- ukończone studia techniczne (najchętniej o kierunku informatycznym lub pokrewnym);
- znajomość MS SQL Server 2008;
- chęć do pracy w zespole;
- cierpliwość i wyrozumiałość dla użytkowników końcowych;
- dyspozycyjność do 2-3 dniowych wyjazdów wdrożeniowych poza W-we;
- prawo jazdy kat. B

Mile widziane zainteresowanie tematyką systemów klasy ERP/MRPII;

Oferujemy:
- stałą i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze;
- elastyczną formę rozliczeń zadaniowych bez sztywnych godzin pracy;
- stałe wynagrodzenie + wysokie premie po zakończeniu wdrożenia;
- notebook i samochód służbowy;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-16
Wyświetlona: 6774 razy