Drupal Developer

praca it: etat dla ALTIMI / Wrocław

Tagi: Drupal PHP Symphpny Developer Programista

Altimi Software House to 14 lat doświadczenia i ponad 230 zrealizowanych projektów. Takie rezultaty są powodem do dumy. Jednak ważniejsza jest dla nas praca z ludźmi, których lubimy, którzy nas inspirują i którzy tak jak my pasjonują się tworzeniem oprogramowania szytego na miarę. Wspólnie kreujemy rozwiązania, które zmieniają świat wokół nas na lepsze, ułatwiając życie ludziom, którzy używają naszych produktów.
Dołącz do nas!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Rozwój oraz utrzymanie oprogramowania
• Terminowe dostarczania jakościowo dobrego kodu
• Analiza potrzeb Klienta oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań
• Sporządzanie dokumentacji technicznej dla wykonywanych projektów

OFERUJEMY:
• Pracę w dynamicznej firmie
• Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
• Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
• Pakiet świadczeń dodatkowych
• Przyjazna atmosferę pracy w gronie Specjalistów
• Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji i całego okresu współpracy

OCZEKIWANIA:
• Min. 2 letnie doświadczenie w Drupalu
• Znajomość JavaScript lub innego języka będzie dodatkowym atutem
• Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-01-17
Wyświetlona: 7326 razy