.Net Backend Developer

praca it: etat dla Movo Sp.z.o.o / Gdańsk

Tagi: C# Net eCommerce uCommerce

  • NET Backend Developer*

Zakres obowiązków:

  • Budowa oraz rozwój CMS i rozwiązań eCommerce zaprojektowanych na indywidualne potrzeby klientów,
  • Integracja danych (PIM, ERP, itd.),
  • Rozwijanie używanych przez nas rozwiązań oraz tworzenie nowych
  • Analiza problemów zgłaszanych przez klientów oraz proponowanie rozwiązań.
  • Praca przy międzynarodowych projektach.

Wymagania:

  • uCommerce
  • Lucene
  • TeamCity (BuildServer)
  • TeamCity/TFS
  • IIS, DNS and other basic server setup/management
  • Jira
  • Git/GitHub
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Znajomość przynajmniej jednego z systemów CMS: Umbraco, Sitecore i Dynamic Web

Nie mamy wymagań formalnych, co do wykształcenia i lat stażu, ale poszukujemy deweloperów, którzy wysokie umiejętności techniczne w zakresie:

  • .NET (C#)
  • MVC
  • LINQ
  • TSQL/SQL
  • Development and use of REST web services, preferably via ServceStack.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 8 000 – 12 000 netto – umowa B2B – płatne „urlopy” oraz „chorobowe”.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Doskonałą atmosferę w ambitnym zespole młodych ludzi.
  • Rzeczywisty wpływ na rozwój projektu.
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowych projektach.
  • Pracę na pełny etat.
  • Wyjazdy integracyjne do Danii.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-01-16
Wyświetlona: 7930 razy