Programista Unity 3D,

praca it: etat dla m box bewegtbild GmbH / Berlin, Niemcy

Tagi: Unity 3D C# Maya Cinema 4D Maya Houdini VVVV

m box (www.m-box.de) szuka programisty z doskonałą znajomością środowiska Unity 3D, programowania w języku C# oraz podstawami Autodesk Maya.

M box zajmuje się wykonaniem i produkcją widowisk medialnych oraz interaktywnych inscenizacji. Animujemy, inscenizujemy, programujemy, na ekranach, na fasadach, na budynkach.

Szczególnie pożądane są doskonałe umiejętności programowania interaktywnych instalacji, środowisk VR i AR, ale mogą także aplikować programiści z doświadczeniem w programowaniu 3D, User Experience oraz gier. Znajomość innych narzędzi: Cinema 4D, Maya, Houdini, VVVV oraz cieniowania, będzie dodatkową zaletą.

W centrum uwagi m box znajdują się przestrzenne, medialne produkcje i interaktywne instalacje. Zainteresowanie wdrażaniem projektów w nietypowych formatach ze szczególnymi wyzwaniami technicznymi z zastosowaniem niekiedy bardzo abstrakcyjnych obrazów i rozwiązań graficznych to najlepszy warunek wstępny dołączenia do zespołu.

Szukamy osób zainteresowanych stałym zatrudnieniem lub freelancerów zainteresowanych współpracą. Znajomość co najmniej języka angielskiego jest konieczna, znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem.Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-12-14
Wyświetlona: 4546 razy