Developer C++

praca it: etat dla Inwenta (Dla naszego Klienta) / Kraków

Tagi: developer c++ C developer c++ programowanie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora teleinformatycznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków
Nr referencyjny: KJ/C++/122017

Zakres obowiązków:
• Rozwój oprogramowania dla systemów telekomunikacyjnych (GSM, LTE)
• Weryfikację poprawności dostarczanego kodu
• naprawę błędów w istniejącym oprogramowaniu
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku C++
• Otwartość na pracę w metodykach Agile (Scrum, TDD, CI) i Lean
• Znajomość języków skryptowych (Perl, Python)
• Umiejętność pracy zespołowej
• Zainteresowanie telekomunikacją i programowaniem
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w programowaniu w języku Python lub języku Java będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę nad rozwojem najnowszych rozwiązań w zakresie technologii mobilnych
• Jasno określone ścieżki rozwoju, szkolenia
• Bogaty pakiet socjalny
• Pracę w międzynarodowym środowisku w atmosferze opartej na współpracy
• Możliwość pracy z domu, elastyczne godziny pracy, laptop i telefon służbowy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-12-08
Wyświetlona: 7367 razy