PROJECT MANAGER (Systemy ERP)

praca it: etat dla Kowalski Consulting sp. z.o.o. / Gdańsk

Tagi: Project Manager ERP SQL ASP NET

Kowalski Consulting, agencja rekrutacyjna o certyfikacie nr 4795, dla swojego Klienta- prężnie rozwijającej się firmy z branży IT, poszukuje osoby na stanowisko:

PROJECT MANAGER systemów ERP
Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
- Konfigurowanie systemu ERP
- Projektowanie oraz modyfikowanie modułów w celu optymalizacji funkcjonalności systemu
- Przygotowanie analiz przedwdrożeniowych
- Nadzorowanie oraz koordynowanie realizacji projektów
- Wsparcie oraz szkolenia użytkowników systemu
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne, min. tytuł licencjata
- Doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Umiejętność pracy w grupie
- Odpowiedzialność za powierzone zadania
- Kreatywność

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- Dużą samodzielność działania
- Realną możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-12
Wyświetlona: 13539 razy