Senior Front-end Developer

praca it: etat dla Tigura Sp. z o. o. / Poznań

Tagi: front-end javascript reactjs HTML5 MSSQL

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – znanego producenta systemów ERP, poszukuje Kandydata na stanowisko:

SENIOR FRONT-END DEVELOPER

Miejsce pracy: Poznań (bliskie okolice)

Oferowane wynagrodzenie: 8.000 – 12.000 PLN netto (z możliwością negocjacji dla najlepszych)

OPIS STANOWISKA:
- Projektowanie architektury aplikacji Web w modelu MVC w zakresie Front-end;
- Projektowanie i implementacja oprogramowania w zakresie Front-end;
- analiza potrzeb biznesowych;
- współpraca z zespołem;
- udział we wdrożeniach systemów.

OCZEKIWANIA:
- praktyczna znajomość JavaScript, HTML5, CSS, Bootstrap;
- praktyczna znajomość ReactJS;
- znajomość MS SQL;
- znajomość Visual Studio C#/MVC/.NET/Python;
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
-wykształcenie wyższe o profilu informatycznym;
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej;
- odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
- chęć rozwoju w kierunku Lidera Technicznego Zespołu.

KLIENT OFERUJE:
- atrakcyjne wynagrodzenie (8.000 – 12.000 PLN netto);
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- pracę w firmie posiadającej własne produkty – nie outsourcing’owej;
- przyjazną atmosferę;
- pracę w zgranym zespole świetnych specjalistów;
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
- udział w interesujących i rozwijających projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-11-27
Wyświetlona: 7680 razy