Młodszy Analityk Testów

praca it: etat dla Contium / Wrocław

Tagi: testy testowanie IT Wrocław programowanie

Contium S.A. specjalizuje się w dwóch klasach rozwiązań IT:

  • wspierających sprzedaż wielokanałową i e-commerce,
  • wspierających zarządzanie wiedzą, obiegiem dokumentów i informacją w projektach.

Naszą przewagą rynkową jest wiedza i doświadczenie w tych obszarach, które są gwarancją sukcesu naszych klientów. Wśród nich znajduje się wielu liderów w swoich branżach. Pracujemy m.in. dla: Banku Zachodniego WBK, Black Red White, Europejskiego Funduszu Leasingowego, Marsa, RTV Euro AGD.

W Contium stawiamy na najlepszych.

W naszych biurach we Wrocławiu, Częstochowie i Warszawie pracuje obecnie ponad 90 osób, wysokiej klasy specjalistów. Jeśli chcesz pracować przy ambitnych projektach, w swobodnej i zespołowej atmosferze, dołącz do nas!

W związku z tworzeniem nowych stanowisk w Dziale Rozwoju poszukujemy kandydatów do pracy jako Młodszy Analityk Testów. Praca w bliskim kontakcie z inżynierami oprogramowania, analitykami systemowymi i klientami.

MŁODSZY ANALITYK TESTÓW

Obowiązki:

  • tworzenie, wykonywanie i rozwój testów funkcjonalnych oprogramowania w ramach projektów prowadzonych dla klientów Contium,
  • tworzenie i utrzymywanie aktualnych wersji dokumentacji użytkownika,
  • współpraca z pracownikami Sekcji Jakości oraz innymi działami firmy,
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów i dbałość o podnoszenie jakości procesu testowania,
  • analiza i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych od klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (mile widziani studenci 4-5-go roku),
  • podstawowa znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania i testowania oprogramowania,
  • znajomość technologii internetowych – HTML, XML/XSL, Java Script,
  • chęć rozwoju i zorientowanie na jakość,
  • komunikatywność, skrupulatność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność pracy przy kilku projektach jednocześnie.

Mile widziane:

  • znajomość notacji UML i relacyjnych baz danych: PostgreSQL, Oracle, MS SQL,
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji użytkownika,
  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania,
  • znajomość narzędzi służących do automatyzacji testów: Sahi lub Selenium,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość przynajmniej jednego z języków programowania: JAVA i / lub C# oraz znajomość Microsoft SharePoint.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na cały etat w centrali firmy we Wrocławiu,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w szczególności z tematyki technologii internetowych,
  • pracę w doświadczonym, energicznym zespole, przy ciekawych projektach informatycznych,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-10
Wyświetlona: 4972 razy