Inżynier Presales

praca it: etat dla Sales For / Warszawa

Tagi: Presales Inżynier Data Center Security Sieci

Nasz Klient to firma z ponad 20-letnią historią istnienia cechująca się ciągłym rozwojem i samodoskonaleniem. Głównym zakresem działalności firmy są obszary związane z Security, Data Center, Collaboration i Enterprise Networking. Klientami są duże firmy, m.in. z sektorów: bankowego, ubezpieczeniowego, energetycznego oraz instytucje z sektora publicznego i prywatnego, poszukujemy pracownika na stanowisko Inżynier presales.

Obowiązki:

Wsparcie działu handlowego i wdrożeniowego przy realizacji projektów.
Projektowanie i prezentacja koncepcji rozwiązań.
Udział w spotkaniach z klientami.
Prowadzenie szkoleń i prezentacji technicznych.
Przygotowanie specyfikacji technicznej oferowanych rozwiązań.
Zdobywanie certyfikatów branżowych.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży IT.
Praktyczna znajomość sieci LAN/WLAN/WAN.
Bardzo dobra znajomość co najmniej dwóch z wymienionych obszarów, tj.: LAN, WAN, Wireless, DC.
Umiejętność tworzenia i prezentacji koncepcji technicznych.
Doświadczenie w konfiguracji, zarządzaniu oraz projektowaniu infrastruktury sieciowej.
Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów.
Umiejętność pracy w zespole.
Umiejętność szybkiego uczenia się.
Wiedza na poziomie Cisco CCNA, mile widziane CCNP.
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prezentację opracowanych rozwiązań.
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
Atrakcyjne wynagrodzenia złożone z podstawy i prowizji;
Niezbędne narzędzia do pracy;
Duża samodzielność na stanowisku i możliwości rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów;
Elastyczny tryb pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-11-15
Wyświetlona: 4232 razy