Programista PHP

praca it: etat dla Diverger Polska Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: programista php kohana zend

Dla nietuzinkowego programisty mamy miejsce w zespole DIVERGER Polska Sp. z o.o. realizującego projekt fidbek.pl (zwycięzca DemoCamp) dofinansowany ze środków UE w ramach działania 8.1 POIG

Jeśli programowanie w PHP sprawia Tobie przyjemność, oferowane przez nas warunki spełniają Twoje oczekiwania – prześlij nam swoją aplikację.

Oczekujemy

• bardzo dobrej znajomości PHP i zasad programowania obiektowego;
• bardzo dobrej znajomości SQL w dialekcie MySQL;
• znajomości jQuery;
• doświadczenia w budowaniu serwisów z wykorzystaniem frameworków;
• co najmniej dobrej lub bardzo dobrej znajomości Kohana Framework;
• samodzielności w rozwiązywaniu zadań;
• zaangażowania, sumienności i odpowiedzialności;

Zadania

• projektowanie, programowanie, wdrażanie i rozwój dedykowanych aplikacji;
• optymalizacja powyższego oprogramowania;

Dodatkowym atutem będzie

• praktyczna znajomość systemów kontroli wersji (GIT);
• znajomość bibliotek Zend Framework,
• praktyczna znajomość systemu CMS TYPO3 i/lub eZ publish i/lub Drupal
• znajomością szablonów (np. Smarty);
• praktyczna wiedza na temat zastosowania wzorców projektowych;
• znajomość zagadnień bezpieczeństwa serwisów internetowych;
• wiedza na temat optymalizacji aplikacji działających pod dużym obciążeniem;
• wykształcenie w kierunku informatycznym;

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (praca w biurze w Gdańsku);
• możliwość rozwoju osobistego;
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
• bezpośredni wpływ na architekturę tworzonych aplikacji;
• atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do umiejętności, ale przede wszystkim satysfakcjonujące pracownika;
• zdrowe podejście do pracy, czyli pracę po 8h dziennie, 5 dni roboczych w tygodniu;
• domową atmosferę w miejscu pracy;
• dostęp do zasobów wiedzy tematycznej;

Zgłoszenia

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przeanalizuj dokładnie, czego wymagamy oraz co stanowi dla nas dodatkową wartość. Wykaż, w których podpunktach spełniasz te oczekiwania i w jakim stopniu. Jeśli uważasz, że inne umiejętność będą Twoim atutem bez wahania napisz nam o nich.

W treści maila nie zapomnij dopisać klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-10
Wyświetlona: 12350 razy