.NET Developer

praca it: etat dla Idea HR Group / Głogów

Tagi: NET C# Visual Studio

IDEA HR Group (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją detali i podzespołów z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:
.Net Developer
Miejsce pracy: Głogów

Opis stanowiska:
• Implementacja, wdrażanie, wersjonowanie oraz debugowanie kodu
• Zapewnienie jakości tworzonych rozwiązań
• Tworzenie i rozwijanie autorskiego oprogramowania firmy, w tym graficznych interfejsów użytkownika (GUI)

Oczekiwania:
• Dobra znajomość języka C# i platformy .NET poparte komercyjnym doświadczeniem (min. 1 rok)
• Znajomość baz SQL poparta doświadczeniem
• Doświadczenie w pracy z MS Visual Studio
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, pozwalająca na swobodną komunikację
• Umiejętność pracy w grupie
• Samodzielność w pracy
• Wymagana wiedza z zakresu ekonomii

Firma oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
• Możliwość rozwoju
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
• Odpowiedzialne stanowisko z dużym zakresem samodzielności w pracy

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-10-26
Wyświetlona: 7336 razy