Backend Developer

praca it: etat dla OX Media / Cała Polska

Tagi: Programista PHP WordPress Developer Drupal

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW
- Bardzo dobra znajomość PHP oraz platformy WordPress
- Dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
- Znajomość systemu kontroli wersji (GIT)
- Mile widziane doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile/Scrum)
- Mile widziana znajomość Drupal
- Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na zrozumienie specyfikacji projektu

ZAKRES ZADAŃ
- projektowanie, tworzenie i rozwój serwisów backendowych,
- współpraca z programistami realizującymi aplikacje frontendowe
- tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej.

OFEROWANE WARUNKI
- Możliwość pracy zdalnej
- Pracę dla największych marek w Polsce
- Rozwój i perspektywy
- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zakresu umiejętności

SPOSÓB APLIKOWANIA
CV wraz z linkami do portfolio prosimy przesłać na adres: rekrutacja[at]oxmedia.pl

Nie zapomnij dołączyć klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-10-12
Wyświetlona: 7769 razy