Inzynier ds Seci/ Lead Network Engineer Technologist- Litwa!

praca it: etat dla Kowalski Consulting sp. z.o.o. / Litwa, Wilno

Tagi: sieć inżynier TCP/IP Lan network

Kowalski Consulting Sp. z.o.o., nr certyfikatu 4795, dla swojego Klienta, prestiżowej firmy z branży finansowej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Inżynier ds. sieci/ Lead Network Engineer Technologist Miejsce pracy: Litwa

Zadania:
- Projektowanie i wdrażanie sieci małej i dużej skali
- Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów technicznych w infrastrukturze telekomunikacyjnej
- Wprowadzanie rozwiązań i modyfikacji na potrzeby klientów
- Dostarczanie i utrzymywanie norm oraz standardów jakości w obrębie grupy wsparcia technicznego
- Przygotowywanie projektów prac i niezbędnej dokumentacji technicznej
- Nadzorowanie i koordynowanie prac grup projektowych i inżynieryjnych

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowana informatyka lub pokrewne
- Min. 5 lat doświadczenia zawodowego na zbliżonym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci na bazie Cisco, Juniper, Checkpoint lub Lucent
- Rozległa wiedza z zakresu struktur TCP/IP oraz technologii VPN
- Potwierdzona doświadczeniem umiejętność projektowania i wdrażania rozwiązań sieciowych dużej skali w oparciu o LAN i VAN
- Znajomość BGP (Peering and Transit) i OSPF (multi-area)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Mile widziany certyfikat CCNA, CCNP i/lub JNCIS

Oferujemy:
- Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w prestiżowej międzynarodowej organizacji finansowej
- Ciekawą pracę, dającą duże możliwości rozwoju
- Kontrakt na okres sześciu miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-09
Wyświetlona: 4414 razy