Zatrudnimy .Net Developer

praca it: etat dla Growth Poland sp.j / Warszawa

Tagi: C# NET SQL

Zatrudnimy: .Net Developera
Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 13 tys- 18 tys brutto
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Poziom doświadczenia: średni/zaawansowany
O firmie: Jesteśmy firmą wielokrotnie nagradzaną w branży internetowych usług finansowych. Nasza pozycja na rynku jest bardzo stabilna i konkurencyjna. Jesteśmy obecni w kilku krajach na 3 kontynentach.
Opis stanowiska: Rozwój kompleksowej aplikacji SOA z branży FinTech. Doskonalenie istniejących funkcji. Zarządzanie incydentami.

Wymagania:
- Min. 3 letnie doświadczenie
- Znajomość procesu tworzenia oprogramowania i jego etapowości
- Zaawansowana znajomość C#, .NET, SQL
- Praktyczna umiejętność wykorzystywania web services oraz IIS
- Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i ich automatyzacji
- Znajomość co najmniej jednego narzędzia do zarządzania kodem źródłowym i Continuous Integration
- Dobra znajomość jęz. angielskiego

Umiejętności dodatkowo preferowane:
- Znajomość NServiceBus, MSMQ, RabbitMQ
- Rozumienie czym jest i jak wdrażać ORM
- Doświadczenie w pracy z Windows Services
- Znajomość procesów rozwojowych Agile
- Dobre rozumienie wzorców projektowych
- Znajomość Rake, Ruby, MSBuild, PowerShell

Oferujemy:
- Międzynarodowe środowisko pracy
- Mocno rozbudowany dział programistyczny
- Możliwość pracy zdalnej
- Brak sztywności korporacyjnej
- Realne możliwości rozwoju
- Bogaty benefit
- Stabilność zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-09-27
Wyświetlona: 7503 razy