PHP Developer

zlecenia it dla Dropr Limited / Wielka Brytania

Tagi: Programista PHP Code Igniter AWS Developer MySQL

Dropr.com to nowoczesny serwis oferujący multimedialne portfolio online dla artystów z wielu dziedzin. Projekt innowacyjny, o dużych ambicjach i już (beta) globalnym zasięgu. Dropr obecnie tworzony jest przez niewielką międzynarodową ekipę (mamy team w Europie i obu amerykach :)). Serwis nastawiony jest na prostotę i przyjemność obsługi ale i bogatą funkcjonalność.

Opis stanowiska
Poszukujemy programisty PHP, z dużym doświadczeniem do rozbudowy serwisu Dropr i jego pod-serwisow.

Wymagania
- Zaawansowana znajomość PHP5, MySQL
- Znajomość Linux, Apache
- Znajomość frameworków PHP (najlepiej Code Igniter) i MVC
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych opartych o AJAX
- Umiejętność współpracy w zespole
- Znajomość SVN
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się (w razie potrzeby)

Mile widziane
- Doświadczenie z produktami Amazon Web Services (S3, EC2, SQS, CloudFront etc.)
- Doświadczenie w pracy z aplikacjami Flash/Flex oraz AMFPHP
- Znajomość JavaScript

Oferujemy
Pracę nad dużym, ambitnym projektem z entuzjastycznym i profesjonalnym zespołem.
Umowa na czas nieokreślony, minimum 3 miesiące. Elastyczne godziny pracy.

Do Twoich zadań będą należeć
- Współpraca z głównym programistą i rozwijanie poszczególnych elementów serwisu
- Budowa pod-serwisów

Wynagrodzenie
Wyliczane na podstawie ilości godzin pracy. Stawka godzinna do ustalenia – prosimy o propozycje.

Dropr Limited, UK

Do uslyszenia!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-05
Wyświetlona: 4393 razy