MS Dynamics NAV Developer

praca it: etat dla Kowalski Consulting sp. z.o.o. / Warszawa

Tagi: Dynamics NAV SQL C# Developer Programista

Na zlecenie Klienta- międzynarodowej firmy z branży IT, Złotego Partnera Microsoft , poszukujemy pracownika na stanowisko: Microsoft Dynamics NAV Developer Miejsce pracy: Warszawa lub praca zdalna

Obowiązki:
- wdrożenie systemu Dynamics NAV dla nowych klientów
- wprowadzanie rozwiązań i modyfikacji systemowych zgodnie z potrzebami klientów
- zwiększanie funkcjonalności i rozbudowa systemu Dynamics NAV
- rozwój warszawskiego oddziału firmy oraz kierowanie pracą biura
- współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka lub pokrewne
- bardzo dobra, praktyczna znajomość Microsoft Dynamics NAV poparta doświadczeniem zawodowym
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- certyfikat Microsoft Dynamics NAV będzie dodatkowym atutem
- mile widziana wiedza z zakresu relacyjnych baz danych oraz SQL Server
- umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji biznesowych

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie przy realizacji prestiżowych projektów
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dużą samodzielność działania
- realną możliwość rozwoju oraz objęcie stanowiska Kierownika Oddziału

Do kontaktu zapraszamy również freelancerów oraz osoby zainteresowane podjęciem pracy zdalnej!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-05
Wyświetlona: 4995 razy