Full Stack Developer (C#+JS)

praca it: etat dla Tigura Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: C# JavaScript FullStack

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta- lidera w obszarze usług druku 3D, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

FULL STACK DEVELOPER (C# +JS)
Lokalizacja: Wrocław
Wynagrodzenie: 11.000 – 14.000 PLN brutto

OPIS STANOWISKA:
• Tworzenie i rozwój oprogramowania;
• Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań;
• Optymalizacja oprogramowania i zabezpieczenie kodu (Unit test; Coded UI test);
• Współpraca z zespołem developerskim, QA i analitykiem biznesowym.

WYMAGANIA:
• Minimum dwa lata doświadczenia w pracy z C# i JavaScript;
• Ukończone studia wyższe (mile widziane kierunki informatyczne i inżynieryjne);
• Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w architekturze klient-serwer;
• Dobra znajomość języka angielskiego;
• Umiejętności analityczne;
• Komunikatywność.

MILE WIDZIANE:
• Praktyczna znajomość GIT’a;
• Praktyczna znajomość Azure AppServices.

KLIENT OFERUJE:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie 11.000 – 14.000 PLN brutto;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Pakiet socjalny;
• Pracę w przyjaznym i zgranym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-09-07
Wyświetlona: 7384 razy