JAVA Developer Gliwice

praca it: etat dla New-Invest / Warszawa

Tagi: Java

ava Developer
Miejsce pracy: Warszawa | Śródmieście, praca stacjonarna, praca zdalna możliwa po kilku miesiącach współpracy
Forma zatrudnienia: Umowa o Pracę
Wynagrodzenie: 13 000 PLN brutto
Firma: młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania i robotyzacją biznesu z zakresu różnych dziedzin (min. finanse, księgowość).

Co oferujemy naszemu Pracownikowi?
-miłą atmosferę w pracy w zgranym zespole
-możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się przy realizacji rozwojowych projektów
- pracę metodyką SCRUM , samodzielność

Zadania na tym stanowisku:
- wykorzystywanie technologii Java 8+ do tworzenia aplikacji i innych rozwiązań przygotowywanie automatycznych testów do tworzonych aplikacji (testy jednostkowe, integracyjne i wydajnościowe)
- opracowywanie założeń odnośnie funkcjonalności projektów, aplikacji i oprogramowania
- współpraca z testerami oprogramowania
- praca w małych zespołach programistów w metodologii Agile/SCRUM
- przeglądanie kodu oraz udział w sesjach technicznych, które mają na celu optymalizację kodu
- tworzenie dokumentacji projektowej
- wspieranie Junior Developerów Java

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka Java 8+
- umiejętność programowania obiektowego
- znajomość dodatkowych technologii i języków programowania (na przykład: C++, Scala, Python, CUDA, Spark, Zeppelin, JSON, KIBANA)
- znajomość: SQL, Postgress, Hibernate, JDBC oraz Vaadin
- znajomość środowisk OS Windows oraz Linux
- doświadczenie w pracy z Jira
- doświadczenie w pracy z rozproszonymi systemami kontroli wersji np. bazaar.
- j. angielski – poziom komunikatywny (w mowie i piśmie)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-09-05
Wyświetlona: 7259 razy