Konsultant ECM

praca it: etat dla New-Invest / Warszawa

Tagi: ECM Java Groovy VB JIRA

Firma:
Firma międzynarodowa, która posiada swoją siedzibę w centrum Warszawy (dzielnica: Wola), jest jednym z największych producentów w zakresie aplikacji ECM, realizuje więcej niż 2000 projektów dla ponad miliona zadowolonych użytkowników. Firma posiada swoje oddziały na świecie np. we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Od ponad 30 lat łączy ludzi, produkty i procesy, aby jak najskuteczniej kreować cyfrowe miejsce pracy przyszłości, wyznaczając nowe standardy w zakresie tworzenia oprogramowania zarządzającego zawartością – ECM. Mistrzostwo ECM to zasługa ponad 500 osobowego zespołu, spójność wizji firmy i dużego doświadczenia.

Obowiązki:
Konfiguracja produktu firmy zgodnie z podanymi wymaganiami
Rozszerzanie konfiguracji produktu firmy na skutek implementacji skryptów
Integracja produktu firmy z systemami zewnętrznymi w ramach realizowanych projektów
Zarządzanie środowiskami projektowymi oraz procesem wdrażania produktu
Udział w testach wdrożonego rozwiązania
Wsparcie w zakresie szkoleń dla klientów oraz partnerów
Wsparcie zespołu sprzedażowego poprzez realizację PoC

Wymagania:
2+ lat doświadczenia przy wdrażaniu technologii ECM (realizacja projektów wdrożenia DMS i BPM)
Znajomość: Java, Groovy, VB
Umiejętność korzystania w praktyce z: Intelij IDEA, JIRA , MANTIS, VMWARE
Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
Dobra znajomość: MS SQL, Oracle DB oraz środowisk: Windows i Linux
Mile widziana: znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:
Wynagrodzenie: ustalane bezpośrednio z pracodawcą (preferowana Umowa o pracę)
Intensywne szkolenia w Polsce i zagranicą (od 6 do 12 miesięcy)
Projekty realizowane w zespołach międzynarodowych w całej Unii
Współpracę długofalową
Sala gier
Wyjazdy integracyjne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-25
Wyświetlona: 7471 razy